07.04.2022 10:23

7-8 kwietnia 2022 - DNI OTWARTE!!

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego.

Dla wielu młodych ludzi to czas dylematów. Wybór szkoły - jakiej? Zawód - jaki?

Wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom dziś i jutro w Branżowej Szkole I stopnia Izby Rzemieślniczej w Rybniku trwają dni otwarte, podczas których zostanie zaprezentowana nasza szkoła.

Przyszli absolwenci szkół podstawowych zostaną oprowadzeni po naszych nowoczesnych warsztatach zawodowych m.in. pracowni cukierniczo-piekarniczej, pracowni fryzjerskiej, pracowni motoryzacyjnej czy pracowni gastronomicznej, gdzie nasi goście mogli obejrzeć prace naszych cukierników na konkurs pt. "Wielkanocny wypiek".

Przybyli do naszej szkoły uczniowie mogą zobaczyć w jakich warunkach i pod czyim okiem będą się uczyć oraz zobaczyć w trakcie pracy i posłuchać tych, którzy już są uczniami naszej szkoły.

Mamy nadzieję, że wizyta w naszych murach bardzo się Wam spodoba i że spotkamy się we wrześniu.

Po więcej zapraszamy do Galerii.

JeuS4B4ipzYHvFxWHuClA8xEY-NZ.jpg

CkXUCwACHExvdyKNZwcR6QS93b4z.jpg