29.08.2024 10:39

PRZYPOMINAMY O WYNIKACH EGZAMINÓW!!

Przypominamy, że wyniki egzaminów czeladniczych będą dostępne na naszej stronie internetowej już 31 sierpnia od godziny 8:00.

ZALOGUJ SIĘ

cKNJLsAOqwwtkr6ulOuyt7HhGIU_.png

Jeśli wynik egzaminu jest pozytywny pracodawca może odebrać w biurze Izby Rzemieślniczej zaświadczenie o wyszkoleniu młodocianego pracownika.

Termin odbioru świadectw czeladniczych zostanie podany na naszej stronie internetowej.

Absolwenci odbierają świadectwo osobiście lub upoważniają rodzica do odbioru dokumentu za okazaniem pisemnego upoważnienia (DO POBRANIA TUTAJ) wraz z dowodem osobistym.

PRZYPOMINAMY, że osobom, które nie doniosły kopi świadectwa ukończenia branżowej szkoły I stopnia, nie zostanie wydane świadectwo czeladnicze.

Jeśli wynik okaże się negatywny, będzie tam też umieszczona informacja jakie tematy nie zostały zaliczone i wymagają poprawy.

Aby podejść do egzaminu poprawkowego należy złożyć w biurze Izby Rzemieślniczej w NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 16 WRZEŚNIA BR. "Prośbę o dopuszczenie do egzaminu poprawkowego" (DO POBRANIA TUTAJ) i uiścić opłatę w wysokości połowy ceny egzaminu czeladniczego (tj. 484,73 zł - gotówką na miejscu lub potwierdzenie przelewu). Wnioski nieopłacone nie będą przyjmowane.

PRZYPOMINAMY, że egzamin poprawkowy obejmuje tylko te działy, które  uzyskały ocenę niedostateczną.