04.01.2023 12:26

WSPIERAMY PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ - Wraz z nowym rokiem rusza inicjatywa „Rybnik dla biznesu”.

Inicjatywa Miasta Rybnika jest odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców, które zostały przekazane podczas spotkań bezpośrednich oraz w ankietach zebranych po listopadowej konferencji Rybnik dla Biznesu.

eSydmeTkJu5BXD-8lzl9Z_xC9L5h.jpg

Spotkania będą nie tylko sposobem na  uzupełnienie wiedzy, ale również możliwością do nawiązania kontaktów biznesowych dla firm już działających na rynku. Dla tych, którzy planują rozpocząć działalność gospodarczą będzie to z kolei okazja do uzyskania wskazówek na temat tego,  jak przygotować się do otwarcia własnego biznesu.

COOWFT1B8ioQRP3aiaHv_a41iaeE.jpg

Pierwsze spotkanie w ramach inicjatywy Rybnik dla biznesu odbędzie się już w lutym br., a jego tematem będzie świadome budowanie marki w social mediach oraz kanały i sposoby tworzenia contentu. Szczegóły pojawią się już wkrótce na stronie rybnik.eu/biznes oraz w mediach społecznościowych. Tam też będziemy informować o wszystkich działaniach w ramach inicjatywy Rybnik dla biznesu.

Kontakt do Wydziału Strategii i Obsługi Inwestora:

Urząd Miasta Rybnika
ul. Bolesława Chrobrego 2