20.09.2023 13:10

"Wykorzystanie Google Analytics 4 w praktyce".

W trakcie spotkania prowadzący, którym będzie Artur Setlak z webova.pl, podzieli się wiedzą na temat tego, co jest ważne w pracy z Google Analytics. Pokaże też jasne i klarowne metody efektywnej interpretacji danych, z których od razu można zrobić użytek. Uczestnicy dowiedzą się, jak skonfigurować swoje narzędzie i wyciągać esencję z danych, jak podejmować na ich podstawie decyzje, które pomogą w dotarciu do potencjalnych klientów, a w efekcie przełożą się na rozwój  biznesu. Zachęcamy do zabrania laptopa w celu przećwiczenia omawianych na spotkaniu funkcjonalności!

ZAPISZ SIĘ NA SPOTKANIE

To kolejne wydarzenie w ramach cyklu Rybnik dla biznesu. W czerwcu 2023 r. uczestnicy spotkania pn. „Firma widoczna w sieci” mieli okazję zdobyć wiedzę m.in. na temat efektywnego wykorzystania wizytówki Google, używania "słów kluczy" w projektowaniu firmowej strony www, sprawdzania wydajności strony internetowej oraz ochrony przed cyberatakiem, który może wpłynąć na zaufanie klientów do firmy. O tym wszystkim i wielu innych ważnych elementach w pozycjonowaniu strony i cyberbezpieczeństwie opowiedzieli Artur Setlak z webova.pl oraz Bartosz Polak z cyber-bp.pl. Powyższy zakres tematyczny spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem uczestników, którzy wyrazili potrzebę głębszego poznania sposobów wykorzystania narzędzi Google Anlytics 4 w prowadzeniu firmy i docieraniu do klientów. Spotkanie planowane na 28 września jest więc odpowiedzią na zgłaszane potrzeby.